Autor
logo

Hodiny a hodiny v přírodě. Takové bylo mé dětství. Když jsem v 15 letech dostal do ruky fotoaparát, bylo pro mě naprosto přirozené proniknout do tajů umění fotografie. Čas strávený v přírodě tak vystřídaly celé dny v knihách, hledání odpovědí, studování návodů a postupů. Focení přírody se stalo mou vášní.

Později, ruku v ruce se zkušenostmi i dobou, nastal čas objevit komerční fotografii. Co začalo jako občasné snímání výjimečných chvil přátel, rodiny a známých, plynule přešlo k pravidelným profesionálním zakázkám. Díky prvnímu zaměstnání v grafickém studiu jsem propojil fotografii a marketing. Tehdy jsem objevil kouzlo reklamního focení a má práce se přesunula do ateliéru. A tak zaznamenávám nejen nejdůležitější životní události v životech druhých, ale také vím, jak podpořit prodej svým klientům. Naslouchání a individuální přístup je klíčem, který využívám ve své praxi každý den.

Neskutečně mě baví...
    •    svatební fotografie
    •    reklamní fotografie
    •    rodinné fotografie

A k tomu všemu samozřejmě patří...
    •    vzdělávání, pravidelné absolvování kurzů
    •    sledování trendů
    •    nejnovější technika

Jestli chcete vidět mou druhou stránku...
... navštivte můj druhý web, který věnuji své vášni – fotografování divoké přírody po celém světe. ZDE

Najdete mě...
... ve Zlínském kraji, kde jsem doma. A pak všude tam, kam se rád za klienty dopravím, když je potřeba. Nebo třeba na kole, někde venku, v přírodě. Klidně i bez fotoaparátu.

Klienti...
EVPÚ Defence, Alucast, Coffeespot, GMG Power, Realitní kancelář Zvonek, Aquapark Uherské Hradiště, Galerie Joži Uprky, Hrad Buchlov, Region Slovácko, Restaurant Rotter, Záchranné stanice Buchlovice, Dolina, Baťův kanál, Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou...

Rezervace termínu

V případě zájmu o mé služby, vyplňte formulář a odešlete ho. Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Ty budou ukládány maximálně po dobu 3 let a nebudou poskytnuty druhé straně. Děkuji Více informací

Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací